MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6002068

nr 600 2068

Byrå

1920-tal, bonad björk/intarsia, längd: 97, djup: 42, höjd: 72

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 september 2009
kl 19:48:06