MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6002068
nr 600 2068
Byrå
1920-tal, bonad björk/intarsia, längd: 97, djup: 42, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2009
kl 19:48:06
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr